Kontakti

Gracac.info

 

×

Upozorenje

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home/gracacin/public_html/images/2012_blagoslov_djece
×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_blagoslov_djece

U našoj župi već tradcionalno na blagdan patrona župe se obavlja obred posvete djece.

Naša župa kako smo već objavili jučer je slavila blagdan sv.Ante Padovanskog. Obred posvete djece je bio sinoć u 18 sati poslije misnog slavlja koje je predvodio don Miljenko Džalto.
Veći dio župljana je doveo svoju djecu na posvetu. Također došlo je roditelja i djece iz drugih župa Ramskog kraja.

Crkva je bila puna djece, koji su svojom vikom i igrom slavili Boga. Poslije Svete mise braća misnici su posvetili djecu po zagovoru Sv. Ante i darovali medaljicu na kojoj je ucrtan lik Sv. Ante s Isusom u naručju.

Fotografije: Ivica Šimunović

 

{gallery}2012_blagoslov_djece{/gallery}